Sex po revizi dělohy

Klinikazdravi.cz - Novinky - Operace a zákroky - Myomy a cysty

Internetový portál o zdraví, zdravotnictví a medicíně. Uložen může být těsně pod povrchem dělohy – subserosně, některé subserosní myomy mohou z dělohy i vyčnívat do dutiny malé pánve – jsou tzv. pendulující.
klinikazdravi.cz/novinky/operace-a-zakroky/myomy-a-cysty-/

Konzultace výsledků | Johnsons baby | Johnsons baby

Naleznete rady, jak si poradit v těhotenství a jaké věci si připravit do porodnice, poradíme vám jaká je nezbytná výbava pro miminko. . Dobry den,chtěla bych se zeptat,co znamená,když gyn.lékař oznámí,že žena má "malou" dělohu.
https://www.johnsonsbaby.cz/index.php?option=com_phocaguestbookview...

antikoncepce po revizi dělohy | Porodnice

Dobrý den, měla bych dotaz na antikoncepci po revizi dělohy. Mám čtyři týdny po revizi a minulý týden jsem měla s přítelem nechráněný sex. Žádné problémy nemám, žádné bolesti břicha, žádné krvácení...nic.
porodnice.cz/node/47009

Otěhotnění po revizi dělohy | Názor z diskuze | Rodina.cz...

Dobrý den, mám takový dotaz - neví někdo, jaká jsou rizika při otěhotnění běhěm "šestinedělí" po revizi dělohy? Revize dělohy proběhla na začátku 13 tt, plod odpovídal začátku 9 tt.
rodina.cz/nazor13794340.htm

Revize dělohy | uLékaře.cz

Jsem po revizi dělohy kuli samovolného potratu ve 2 týdnu těhotenství ( 2 dny před potratem mi byla operována cysta na vaječníku ) 3 den po revizi jsem měla nechráněny sex ale.... Revize dutiny děložní, kdy se pokoušet otěhotnět
ulekare.cz/nemoci-vysetreni/revize-delohy

Masarykova Univerzita V Brně

40-60% neplodných žen trpí endometriózou. Pro toto onemocnění je charakteristická přítomnost endometriálních buněk mimo dělohu (ve vaječnících, v tkáních v okolí dělohy). Mezi příznaky patří bolestivá menstruace, bolest v zádech, pánevní.
ped.muni.cz/uploads/media/Mgr._Lenka_Susilova_-_Neplodnost_a...

Nechráněný sex 13 dní po revizi d... - Poradna pro ženy a...

Ahoj holky, je to 13 dní, co jsem po revizi dělohy v necelém 5tt, včera se nám s partnerem vloudila chybička.. Od prvního dne po revizi nešpinim, nic mě nebolí a piju kontryhel čaj a listovku. Cítím se skvěle, chuť na sex mám velikou.
womenzone.cz/poradna/otazky/Nechraneny-sex-13-dni-po-revizi-delohy

Těhotenství versus potrat, mamaaja.cz

Anatomické nepravidelnosti dělohy Vrozené či získané (např. myomy) deformace dělohy mohou být příčinou opakovaných potratů. Častěji je nacházíme u žen, které trpí pozdními potraty, než u žen s potraty včasnými. Jejich diagnostika je
www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/3856/tehotenstvi_versus_potrat.html

Gynekologie ŠUMPERK - Poradna

Gynekologická ambulance v centru Šumperka MUDr. Debnára. Informace o rozashu gynekologických a porodnických ošetření, včetně online objednávky. Tělo to vyloučilo, neměla ani bolesti a na revizi nebyla.
gynekologie-sumperk.cz/cz/poradna/16

Zamlklé těhotenství a ultrazvuk - Diskuse - Vitalion.cz

jsem byla na gynekologii-po objevení dvou proužků na těh. testu. Podle poslední menstruace jsem měla být v 8 týdnu, můj dr mě řekl,že jde nejspíš o zamlklé těhotenství,že to neodpovídá 8 týdnu,že ani netluče srdce,že mě pošle na revizi .
diskuse.vitalion.cz/opozdene-tehotenstvi-729/